Aktualności

Zobacz co nowego w KD Max.

05 Lip 2018
Wakacyjna promocja KD Max
Zapraszamy do skorzystania z naszej wakacyjnej promocji. Kupując program KD Max V6 do końca lipca, otrzymasz gratis 1 prezent. (więcej…)
05 Lip 2018
Wywiad z Anetą Kucharską – projektantką wnętrz i wyrobów kamieniarskich oraz użytkowniczką KD Max V6
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panią Anetą Kucharską - projektantką wnętrz i wyrobów kamieniarskich, użytkowniczką programu KD Max V6 oraz właścicielką firmy AKAM.  (więcej…)
05 Lip 2018
Webinarium: Zastosowanie biblioteki firmy BLUM w KD Max V6
Zachęcamy do udziału w  webinarium, w trakcie którego zaprezentujemy zastosowanie biblioteki firmy BLUM w programie KD Max V6. (więcej…)
05 Lip 2018
Biblioteka Roca w KD Max
Miło nam poinformować, iż przygotowaliśmy dla Was kolejną bibliotekę modeli dla programu KD Max V6. (więcej…)
22 Cze 2018
Nowe biblioteki szafek i akcesoriów BLUM dla KD Max V6
Informujemy o pojawieniu się dwóch nowych bibliotek firmy BLUM dla użytkowników programu KD Max. W pierwszej bibliotece znajdziecie (więcej…)

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.
Zaznacz wszystko

*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej