Aktualności

Zobacz co nowego w KD Max.

05 Wrz 2018
Promocja dla klientów KD Max
Przygotowaliśmy specjalną promocję dla klientów KD Max. (więcej…)
31 Sie 2018
Zapraszamy na targi Furnica 2018 w Poznaniu
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli Furnica 2018. Targi odbędą się w dniach 11-14.09.20178 r., w Poznaniu. (więcej…)
03 Sie 2018
Promocja sierpniowa: Odbierz kupon rabatowy -5% na zakup KD Max V6!
Skorzystaj z naszej sierpniowej promocji. Tylko do 31 sierpnia możesz otrzymać kupon rabatowy, upoważniający do 5% zniżki na licencję programu do projektowania mebli i wnętrz...
03 Sie 2018
Jak zaprojektować meble biurowe w KD Max?
Zobacz, jak w prosty sposób zaprojektować w programie KD Max V6 meble biurowe. (więcej…)
03 Sie 2018
Webinarium: Tworzenie dokumentacji projektu w KD Max V6
Projektujesz meble lub wnętrza? Weź udział w bezpłatnym webinarium KD Max, w trakcie którego poznasz praktyczne porady, jak łatwiej i szybciej wykonywać dokumentację projektową.  (więcej…)

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.
Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej