Bezpłatne szkolenia. Uzyskaj do 100% dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego!

Potrzebujesz zwiększyć własne umiejętności lub ponieść kwalifikacje swoich pracowników w zakresie obsługi programu do projektowania mebli i wnętrz? Chciałbyś uzyskać specjalne dofinansowanie pokrywające 100% lub 80% kosztów szkolenia? Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych dofinansowań na szkolenia, które oferowane są przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS).

 

KOMU PRZYSŁUGUJĄ DOFINANSOWANIA NA SZKOLENIA?

Dofinansowania KFS są dostępne dla mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. W ramach programu pracodawcy mogą się ubiegać o przyznanie następujących środków.

  • Mikroprzedsiębiorstwa (do 10 pracowników) – 100% dofinansowania
  • Małe i średnie przedsiębiorstwa ( 11 do 250 pracowników) – 80% dofinansowania

 

GDZIE NALEŻY SKŁADAĆ WNIOSKI?

Aby otrzymać dofinansowanie kosztów kształcenia należy złożyć wniosek (w formie papierowej lub elektronicznej) do właściwego powiatowego urzędu pracy. Urząd powinien być związany z siedzibą pracodawcy lub ewentualnie z miejscem działalności firmy.

 

POMOŻEMY CI UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA SZKOLENIE!

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania, pokrywającego 100% lub 80% kosztów szkoleń, skontaktuj się z nami. Nasz pracownik pomoże Ci w przygotowaniu wniosku.

 

tel: 12 312 59 94

e-mail: info@kdmax.pl

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej