4 świąteczne dni dla projektantów i designerów, czyli wspomnienia z 4 DESIGN DAYS 2018

Tegoroczna edycja targów 4 Design Days 2018 już za nami. Jako że emocje jeszcze do końca nie opadły, postanowiliśmy się nimi z Wami podzielić. Mieliśmy przyjemność być jednymi z tegorocznych wystawców na wydarzeniu i z nieskrywaną radością chłonęliśmy atmosferę, jednocześnie ją współtworząc.  Kto był ten wie, że miano święta architektury, designu i nieruchomości jest dla 4 Design Days jak najbardziej zasłużone. W jednym miejscu spotykają się najwięksi designerzy nie tylko z Polski, ale i całego świata, aby móc dzielić się doświadczeniami i kreować najnowsze trendy.

Tegoroczny 4 Design Days trwał od 15 do 18 lutego w Katowicach. Był wyjątkowy nie tylko ze względu na liczbę wystawców oraz gości, ale także ze względu na miejsce, w którym się odbywał. Organizatorzy mieli do dyspozycji Międzynarodowe Centrum Kongresowe, a także Halę Widowiskową, klimatycznego Spodka. Na przestrzeni czasu wydarzenie podzielone zostało  na dwie części. Pierwsza z nich (czwartek i piątek) skierowana była do profesjonalistów z branży meblowej, a także architektów i projektantów wnętrz. Z kolei część druga (sobota i niedziela) była otwarta dla wszytskich pasjonatów designu.

 

 

Motywem, który często występował w trakcie 4 Design Days była bliskość z naturą – najważniejszy trend tego roku. Szczególną uwagę warto zwrócić na wykorzystanie tego kierunku w urządzaniu kuchni. Idealnym rozwiązaniem jest naturalne drewno, które sprawia, że wnętrze staje się ciepłe i przytulne. Doskonale prezentuje się w połączeniu z bielą bądź czernią. Ważnym, modnym elementem są także rośliny, a właściwie motywy botaniczne podkreślające dodatkowo świeżość całej aranżacji. W tak zaprojektowanym pomieszczeniu czujemy bliskość otaczającego nas świata przyrody.

Motywy botaniczne doskonale komponują się z aranżacjami w stylu skandynawskim czy rustykalnym. Istotną rolę odgrywają również kolory. W 2018 roku, wypełnionym naturalnością, to przede wszystkim paleta w zakresie kolorów ziemi. Brąz i beż sprawdzą się  w każdym wnętrzu. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie do pomieszczeń, w których spędza się dużo czasu.

Czekamy na kolejne edycje 4 Design Days, do tego czasu chętnie wykorzystamy wszystkie zasłyszane nowinki projektowe. Będziemy eksperymentować i tworzyć. A jak to wygląda u Was? Byliście na 4 Design Days w tym roku? Podzielcie się opinią na naszym fanpejdżu. Jesteśmy ciekawi, co szczególnie przykuło Waszą uwagę.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej