Aktualności

Zobacz co nowego w KD Max.

25 Cze 2019
Polecaj naszą firmę oraz oferowane rozwiązania i zyskaj finansowe profity!
Nikt nie zna lepiej oprogramowania od użytkowników, którzy potrafią docenić i wyeksponować jego mocne strony. Dlatego teraz, każdy użytkownik naszego oprogramowania, może liczyć na dodatkowe...
05 Cze 2019
Webinarium: Szybki projekt koncepcyjny salonu z aneksem kuchennym w programie KD Max V6
Weź udział w  naszym czerwcowym webinarium i dowiedz się, jak wykonać szybki projekt koncepcyjny salonu z aneksem kuchennym w programie KD Max V6. (więcej…)
28 Maj 2019
Webinarium: Projektowanie łazienki turkusowej w KD Max V6
Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym webinarium KD Max. Tm razem zaprezentujemy,  jak w programie KD Max V6 wykonać projekt łazienki turkusowej. (więcej…)
24 Maj 2019
Kiedy potrzebujesz czegoś więcej niż wizualizacja, skorzystaj z technologii VR!
Przedłużamy majową promocję do końca czerwca. Z KD MAX zaprezentujesz swoją kuchnię jak nikt inny! (więcej…)
14 Maj 2019
Promocja: Stolarze się wspierają! Zyskaj 2.000 zł rabatu!
Chcesz wdrożyć nowoczesne rozwiązanie do Twojej firmy? Teraz dzięki wspólnym zakupom możesz zrobić to taniej! (więcej…)

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej