Aktualności

Zobacz co nowego w KD Max.

23 Lut 2021
Trzecia część biblioteki Wanat dla KD Max
Zapraszamy do pobrania trzeciej części biblioteki mebli Wanat dla KD Max V6. Znajdziecie w niej kolekcje Cassino i Verbatim.  (więcej…)
05 Lut 2021
Dlaczego odpowiedni dobór światła jest tak ważny?
Nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze z idealnie dobranymi kolorami nie będzie wystarczająco dobrze wyglądać jeżeli wykorzystamy nieodpowiedni rodzaj oświetlenia. Dobrze wybrane oświetlenie wydobywa prawdziwy kolor. (więcej…)
01 Lut 2021
Zimowa promocja: iScan i Panoramy 50% taniej!
Nie przegap naszej zimowej promocji! Tylko do 19.02.2021 kupując profesjonalny program do projektowania mebli i wnętrz KD Max V6 otrzymasz aż 50% zniżki na iScan...
20 Sty 2021
Szkolenie online: Jak skutecznie prezentować projekty i przyśpieszyć swoją pracę
Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie prezentować klientom wykonane projekty oraz poznać sprawdzone funkcje, dzięki którym odczuwalnie przyśpieszysz swoją pracę?   (więcej…)
20 Sty 2021
Druga część biblioteki Wanat dla KD Max
Mamy dobre wieści! Dostępna jest już druga części biblioteki mebli tapicerowanych Wanat dla KD Max V6. Meble marki Wanat cechuje wysokiej jakości design  oraz wykorzystanie...

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej