Aktualności

Zobacz co nowego w KD Max.

12 Paź 2018
Pierwsza część biblioteki BRITOP Lighting i SPOT Light w KD Max
Zapraszamy do pobrania pierwszej części biblioteki oświetlenia firm BRITOP Lighting i SPOT Light dla użytkowników programu KD Max V6. (więcej…)
11 Paź 2018
Webinarium: Tworzenie własnej biblioteki mebli w KD Max V6
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium dla stolarzy oraz projektantów mebli i wnętrz. W trakcie najbliższego spotkania zaprezentujemy, jak w programie KD Max V6 krok...
04 Paź 2018
Promocja: Weź KD Max w leasing!
Potrzebujesz profesjonalnego programu do  projektowania mebli i wnętrz, który przyśpieszy Twoją pracę? Nie chcesz płacić od razu całej kwoty za licencję? Żaden problem! (więcej…)
21 Wrz 2018
Webinarium: Sposoby prezentacji projektu w KD Max V6
Projektujesz meble lub wnętrza? Weź udział w bezpłatnym webinarium KD Max, w trakcie którego poznasz sposoby  prezentacji projektu w programie KD Max V6. (więcej…)
21 Wrz 2018
Projektowanie blatu kuchennego w KD Max
Blat jest jednym z najważniejszych elementów w każdej kuchni, gdyż wpływa na jej funkcjonalność i wygodę użytkowania. (więcej…)

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej