Akademia KD Max – Projekt kuchni z salonem. Odcinek 1: Środowisko 2D

Zapraszamy do oglądania nowej serii Akademii KD Max, w której pokażemy, jak wykonać kompletny projekt kuchni z salonem. Przypominamy, że Akademia KD Max została opracowana z myślą o osobach, które chciałyby nauczyć się od podstaw sztuki profesjonalnego projektowania mebli i wnętrz. W naszych  filmach instruktażowych zaprezentujemy zarówno podstawowe, jak i zaawansowane możliwości oprogramowania KD Max V6.

Dzięki naszym lekcjom opanujecie obsługę programu oraz  poznacie przydatne narzędzia i funkcje przyspieszające pracę. Nauczycie się również tworzyć  fotorealistyczne wizualizacje.

W pierwszym odcinku przedstawiamy środowisko 2D programu. Prezentujemy, jak szybko zbudować pomieszczenie z gotowych szablonów, wstawić drzwi i okna oraz kolumny.  Definiujemy także różne obszary podłogi oraz wysokości sufitu.

Na końcu podpowiadamy, jak zwymiarować cały rzut za pomocą jednego kliknięcia.

 

Zobacz film

 

 

Pobierz demo

Zachęcamy do pobrania i przetestowania możliwości programu KD Max. Pobierz demo >

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej