Akademia KD Max – Projekt kuchni z salonem. Odcinek 3: Środowisko 3D

Zapraszamy do obejrzenia 3 odcinka drugiej serii Akademii KD Max, w którym poznacie sposoby poruszania się w środowisku 3D oraz podstawowe tryby edycji (zielona strzałka). 

KD Max V6 umożliwia wykonywanie projektów mebli i wnętrz w zaawansowanym środowisku 3D. Warto zwrócić uwagę, że poruszanie się w nim jest niezwykle intuicyjne i szybko odnajdzie się w nim nawet początkujący użytkownik. Pracę w programie ułatwia także możliwość edycji obiektów, powierzchni oraz tekstur za pomocą tzw. zielonej strzałki. Szczegółowe informacje poznacie w dzisiejszym odcinku.

 

 

Zobacz film

 

 

Pobierz demo

Zachęcamy do pobrania i przetestowania możliwości programu KD Max. Pobierz demo >

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej