Akademia KD Max – Projekt kuchni z salonem. Odcinek 4: Biblioteka

Zachęcamy do obejrzenia 4 odcinka Akademii KD Max, z którego dowiecie się, jak sprawnie korzystać z biblioteki programu KD Max V6.

KD Max V6 oferuje obszerną bibliotekę modeli mebli i akcesoriów do każdego typu pomieszczeń. Wśród nich znajdziemy m.in.: sprzęty AGD i RTV, baterie, płyty meblowe oraz lampy.

Oprócz wbudowanej w programie biblioteki, użytkownicy programu mogą korzystać również z kilkudziesięciu darmowych bibliotek znanych producentów, dostępnych na naszej stronie internetowej. Znajdują się w niej takie marki, jak: Egger, Kobax, Niemann, Blum, GTV i wiele innych. Link do bibliotek >

 

Zobacz film

 

 

Pobierz demo

Zachęcamy do pobrania i przetestowania możliwości programu KD Max. Pobierz demo >

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej