Akademia KD Max – Projekt kuchni z salonem. Odcinek 5: Edycja szafki

Dostępny jest już 5 odcinek Akademii KD Max. Prezentujemy w nim opcję wyciągania kształtu na powierzchni oraz kilka sposobów edycji szafek. Zachęcamy do oglądania.

Opcja wyciągania kształtu na powierzchni (dostępna w KD Max V6) pozwala na łatwe rysowanie dowolnych kształtów np. półek, frontów, blatów, sufitów, podłóg, schodów itd. Oferuje ona użytkownikom więcej możliwości i swobody tworzenia projektów.

Z kolei rozbudowane opcje edycji szafek (stojących, wiszących, kominowych) umożliwiają projektantom szybkie dostosowanie meble do potrzeb ich klientów. W programie KD Max  można edytować m.in.: gabaryty modelu, zastosowane uchwyty, ilość i rodzaj półek, sposób otwierania i zamykania frontów, a także wiele więcej.

 

 

Zobacz film

 

 

Pobierz demo

Zachęcamy do pobrania i przetestowania możliwości programu KD Max. Pobierz demo >

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej