Artykuł o KD Max we wrześniowym numerze Meble, Materiały i Akcesoria

Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego programowi KD Max, który ukazał się we wrześniowym numerze czasopisma Meble, Materiały i Akcesoria. Jego treść zamieszczamy poniżej.

 

Projektuj kuchnie i meble szybciej niż kiedykolwiek!

 

KD Max to łatwy w użyciu program do projektowania kuchni i mebli kuchennych.  Został opracowany dla projektantów kuchni, stolarzy oraz producentów mebli, aby zwiększyć szybkość i komfort ich pracy.

Przygotowanie kompletnego projektu kuchni w KD Max tzn. narysowanie kształtu pomieszczenia, wstawienie mebli i akcesoriów z biblioteki obiektów, wprowadzenie niezbędnych poprawek oraz wykonanie  fotorealistycznej wizualizacji wraz z dokumentacją projektową,  zajmuje zaledwie ok. 15 minut. Dodatkowo dokumentacja projektowa wraz z kompletną listą materiałową i całościową wyceną generowane są w pełni automatycznie.

Stolarze i producenci mebli z pewnością docenią rozbudowane możliwości rozkroju w KD Max. Specjalny moduł Max Rozkrój  umożliwia błyskawiczny  rozkrój wszystkich szafek oraz szczegółowe rozpisanie ich wraz z półkami na poszczególne formatki. Możliwa jest również zaawansowana optymalizacja rozkroju.

KD Max pozwala również na tworzenie wysokiej jakości fotorealistycznych wizualizacji, panoram 360° i animacji,  które  zachwycą zarówno aktualnych, jak i nowych klientów.

Dodatkowo użytkownicy programu zyskują nielimitowane wsparcie techniczne oraz bezpłatny dostęp do obszernej  biblioteki obiektów liczącej tysiące modeli 3D znanych producentów.

Program dla stolarzy i projektantówProgram do projektowania mebli

Jeśli szukasz programu do projektowania mebli oraz kuchni to dobrze trafiłeś! 

Już teraz pobierz KD MAX i przyśpiesz swoją pracę.

Projekt wraz z wizualizacją w 15 minut!

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej