Bezpłatne szkolenia. Uzyskaj do 100% dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego!

Potrzebujesz zwiększyć własne umiejętności lub ponieść kwalifikacje swoich pracowników w zakresie obsługi programu do projektowania mebli i wnętrz? Chciałbyś uzyskać specjalne dofinansowanie pokrywające 100% lub 80% kosztów szkolenia? Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych dofinansowań na szkolenia, które oferowane są przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS).

 

KOMU PRZYSŁUGUJĄ DOFINANSOWANIA NA SZKOLENIA?

Dofinansowania KFS są dostępne dla mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. W ramach programu pracodawcy mogą się ubiegać o przyznanie następujących środków.

  • Mikroprzedsiębiorstwa (do 10 pracowników) – 100% dofinansowania
  • Małe i średnie przedsiębiorstwa ( 11 do 250 pracowników) – 80% dofinansowania

 

GDZIE NALEŻY SKŁADAĆ WNIOSKI?

Aby otrzymać dofinansowanie kosztów kształcenia należy złożyć wniosek (w formie papierowej lub elektronicznej) do właściwego powiatowego urzędu pracy. Urząd powinien być związany z siedzibą pracodawcy lub ewentualnie z miejscem działalności firmy.

 

POMOŻEMY CI UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA SZKOLENIE!

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania, pokrywającego 100% lub 80% kosztów szkoleń, skontaktuj się z nami. Nasz pracownik pomoże Ci w przygotowaniu wniosku.

 

tel: 12 312 59 94

e-mail: info@kdmax.pl

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej