Bezpłatne webinarium: Projektowanie biura w KD Max V6

Zachęcamy do udziału w naszym kolejnym webinarium dla stolarzy oraz projektantów mebli i wnętrz. Podczas najbliższego spotkania pokażemy, jak w programie KD Max V6 wykonać od podstaw kompletny projekt biura.

Spotkanie online potrwa ok. 1 godziny. Udział bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja elektroniczna.

 

Data: 29.11.2018 (czwartek)

Godzina: 11:00

Plan webinarium:

  1. Wykorzystanie okna narożnego w przestrzeni biurowej
  2. Tworzenie zabudowy biurowej na podstawie mebli kuchennych
  3. Wykonanie biurka
  4. Wyposażenie biura z wykorzystaniem gotowych modeli z działu wyposażenia domu
  5. Dodanie oświetlenia
  6. Tworzenie frontu i witryny
  7. Projektowanie półokrągłej lady recepcyjnej
  8. Wycena projektu

 

Zapisz się na webinarium

 

Aby zapisać się na webinarium, wystarczy wypełnić krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz zaproszenie na wydarzenie. Zapisz się >

Link do rejestracji: https://register.gotowebinar.com/register/820567022124665602

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej