Biblioteka oświetlenia Flash&DQ w KD Max V6

Ukazała się biblioteka oświetlenia marki Flash&DQ dla użytkowników programu KD Max V6. Produkty Flash&DQ charakteryzują przede wszystkim połączenie wzornictwa oraz najnowocześniejszej technologii.  Marka Flash&DQ jest zarejestrowanym znakiem towarowym polskiej firmy LUG Light Factory.

Dzięki bibliotece użytkownicy KD Max otrzymują 48 modeli wyjątkowych opraw oświetleniowych, które wzbogacą wystrój projektowanych wnętrz swoim unikalnym designem. Pośród modeli dostępne są m.in.: oprawy zwieszane o industrialnej estetyce (np. Archeo), linia opraw o ponadprzeciętnych rozmiarach – Spectacular Highbays (pow. 1 m wys.) oraz oprawy Tlon w 5 średnicach (od 45 – 195cm), które umożliwią stworzenie wyjątkowych kompozycji pod sklepieniem sufitu.

Zapraszamy do pobierania i testowania. Aby pobrać bibliotekę, kliknij tutaj >

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej