Biblioteka oświetlenia Flash&DQ w KD Max V6

Ukazała się biblioteka oświetlenia marki Flash&DQ dla użytkowników programu KD Max V6. Produkty Flash&DQ charakteryzują przede wszystkim połączenie wzornictwa oraz najnowocześniejszej technologii.  Marka Flash&DQ jest zarejestrowanym znakiem towarowym polskiej firmy LUG Light Factory.

Dzięki bibliotece użytkownicy KD Max otrzymują 48 modeli wyjątkowych opraw oświetleniowych, które wzbogacą wystrój projektowanych wnętrz swoim unikalnym designem. Pośród modeli dostępne są m.in.: oprawy zwieszane o industrialnej estetyce (np. Archeo), linia opraw o ponadprzeciętnych rozmiarach – Spectacular Highbays (pow. 1 m wys.) oraz oprawy Tlon w 5 średnicach (od 45 – 195cm), które umożliwią stworzenie wyjątkowych kompozycji pod sklepieniem sufitu.

Zapraszamy do pobierania i testowania. Aby pobrać bibliotekę, kliknij tutaj >

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej