06 lut 2023

Fronty frezowane – nowe biblioteki KD Max!

Ciągły rozwój

KD Max to proste narzędzie do szybkiego projektowania mebli i wnętrz. Umożliwia tworzenie rysunków technicznych, wycen, rozkroju nawet w 15 minut! Dedykowany głównie stolarzom, projektantom wnętrz i producentom meblowym. Dokładamy starań, aby oferowane rozwiązania KD Max były coraz lepsze. Dlatego ciągle nawiązujemy współprace z wieloma producentami mebli w celu poszerzania bibliotek.

Co nowego?

Mamy przyjemność poinformować, że możliwości KD Max zostały poszerzone o nowe biblioteki frontów frezowanych znanej marki JPT Fronty. Do dyspozycji teraz mamy modele frontów lakierowanych oraz frontów fornirowanych. Zależy nam, aby możliwości bibliotek były w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Pobierz biblioteki już teraz i razem stwórzmy coś wyjątkowego!

Biblioteki

Zachęcamy  również do odwiedzenia strony JPT Fronty, gdzie znajduje się
pełna galeria zdjęć frontów frezowanych

JPT Fronty

Program dla stolarzy i projektantówProgram do projektowania mebli

Jeśli szukasz programu do projektowania mebli oraz kuchni to dobrze trafiłeś! 

Już teraz pobierz KD MAX i przyśpiesz swoją pracę.

Projekt wraz z wizualizacją w 15 minut!

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

  +48


  * Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
  rozpoczęczia profesjonalnej pracy

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.