Grudniowa promocja: Zyskaj dalmierz laserowy lub bezpłatne szkolenie!

 data-srcset

Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej grudniowej promocji. Kupując teraz  KD Max, otrzymasz gratis do wyboru: profesjonalny dalmierz laserowy lub bezpłatne szkolenie z obsługi programu!

Dodatkowo jeżeli znajdziesz drugą osobę zainteresowaną programem do projektowania kuchni i mebli oraz wspólnie zdecydujecie się na zakup 2 licencji KD Max, to otrzymacie 5% rabat.

Uwaga: Promocja ważna tylko do 31.12.2016 r. lub do wyczerpania zapasów.
W odpowiedzi na często pojawiające się pytania, informujemy, że ze szkolenia można skorzystać do 6 miesięcy od daty zakupu programu.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 149 zł miesięcznie

Czytaj więcej