Jesienna oferta!

W październiku przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy, kto zamówi licencję KD MAX V6 otrzyma w prezencie inteligentną opaskę Xiaomi Mi Band 5.

Poszliśmy jeszcze o krok dalej! Kupując oprogramowanie w wersji Pro dostaniesz Smartfona Xiaomi Redmi 9A  całkowicie za darmo.

 

Dlaczego warto oprzeć pracę na KD MAX?

Nasze oprogramowanie wyposażone zostało w funkcje, które znacząco przyspieszą Twoją pracę. Wykonanie projektu zajmuje zaledwie 15 minut, a fotorealistyczna jakość wizualizacji zachęca klienta do szybkiego podjęcia decyzji. KD MAX posiada również opcję automatycznego generowania wyceny i dokumentacji technicznej.

Ogromną zaletą jest też wieczysta licencja i bezpłatne wsparcie techniczne.

 

Nie zwlekaj i sprawdź, jak wygląda praca z KD MAX!

 

Uwaga: Promocja ważna tylko do 31.10.2020 lub do wyczerpania zapasów!

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, wypełnij formularz.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej