KD Max na targach Meble Polska 2018 w Poznaniu

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Meble Polska 2018! Tegoroczna edycja tego cenionego wydarzenia w branży meblarskiej odbędzie się  w terminie  06-09.03.2018 r. W trakcie targów zaprezentujemy  możliwości projektowania mebli i wnętrz w programie KD Max V6 oraz udzielimy odpowiedzi  na wszelkie Państwa pytania.

 

Data: 06-09.03.2018

Godzina: 09:00 – 19:00

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14 60-734 Poznań, Polska

Pawilon: 7

Stoisko: 3 (TMSys)

 

O targach Meble Polska

Meble Polska to jedno z największych  biznesowych wydarzeń branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi odbywają się rokrocznie i stanowią doskonałą okazję do zapoznania się zarówno z  ofertą  polskiego, jak i zagranicznego przemysłu meblarskiego, w tym również najnowszymi kolekcjami na nowy sezon.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej