KD Max na Targach Meble Polska 2020

Spotkajmy się na Targach Meble Polska w Poznaniu! W dniach 25-28 lutego 2020 zapraszamy na nasze stoisko nr 26 w pawilonie 7, na którym zaprezentujemy możliwości profesjonalnego narzędzia dla projektantów mebli i stolarzy – programu KD Max V6. Na odwiedzających nasze stoisko będą czekać specjalne oferty.

Targi Meble Polska są największym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Polsce, zeszłoroczną edycję odwiedziło prawie 22.000 osób z 65 krajów!

 

Data: 25-28.02.2020

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, ul. Głogowska 14)

Stoisko: nr 26

Pawilon: 7

 

Odbierz darmowy bilet wstępu!

Przygotowaliśmy bilety uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi Meble Polska. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu.

 

tel.  12 312 59 94

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej