KD Max praktyczne porady: Jak dodać światło słoneczne w oknie/drzwiach?

 data-srcset

KD Max jako program do projektowania wnętrz oraz program do projektowania mieszkania pozwala na pełną edycję światła.

KD Max umożliwia łatwe dodanie efektu światła słonecznego na powierzchni szyby zarówno w przypadku okna, jak i drzwi. W tym celu wybieramy opcję Światło -> Nowe światło, a następnie lewym przyciskiem myszy zaznaczamy wybraną szybę. Gdy będzie podświetlona na zielono, klikamy prawym przyciskiem myszy.

 

Następnie wybieramy opcję „Właściwości świateł” i klikamy na okno/drzwi. Po podświetleniu ramki na żółto, nalezy zmienić typ światła na „Oświetlenie słoneczne” oraz jego parametry (moc, kolor, kierunek padania).

Dodatkowo informujemy o nowej bibliotece do KD Max – Taśmy LED – którą można pobrać, klikając tutaj >.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 149 zł miesięcznie

Czytaj więcej