KD Max – Szkolenie online

Ostatni dzień września to termin szkolenia, na które zapraszamy zarówno nowych, jak i stałych użytkowników oprogramowania KD Max. W ciągu intensywnych 4 godzin omówimy najważniejsze zagadnienia z zakresu pracy w trybie 2 i 3D oraz odpowiemy na nurtujące Was pytania.

Program szkolenia podzieliliśmy na 3 bloki tematyczne, aby każdy z uczestników znalazł dla siebie interesującą go treść. W pierwszej części omówimy pracę w trybie 2D. Poruszone zostaną tematy związane m.in. z edycją szablonów pomieszczenia, funkcją region i podwieszaniem sufitu.

Druga część to wiedza z obszaru pracy w trybie 3D, czyli ustawienie styli, edycja biblioteki mebli, czy ustawienie autozapisu. W trzecim bloku tematycznym prześledzimy przydatne funkcje 3D, nieodzowne w pracy nad projektem.

Informujemy, że szkolenie jest bezpłatne a liczba miejsc ograniczona!

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji znajdziecie na stronie: https://szkoleniekdmax.carrd.co/

 

Strona wydarzenia

 

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej