Promocja: KD Max V6 taniej w pakiecie!

Skorzystaj z naszej czerwcowej promocji i przekonaj się, że KD Max w pakiecie wychodzi taniej! Kupując w czerwcu 2 licencje oprogramowania KD Max V6, otrzymasz 15% rabatu na drugą licencję, a kupując 3 licencje KD Max V6 aż 30% rabatu na trzecią licencję.

Szukasz dla swojej firmy niezawodnych narzędzi do projektowania mebli oraz wnętrz? Dzięki KD Max zautomatyzujesz pracę, stworzysz fotorealistyczne wizualizacje i zachwycisz swoich klientów!

 

Dlaczego KD Max V6?

• Projekt wraz z wizualizacją w 15 minut!
• Fotorealistyczna jakość wizualizacji,
• Rysunek techniczny, wycena i rozkrój zaledwie jednym kliknięciem,
• Wieczysta licencja i wsparcie techniczne.

 

Znasz kogoś, komu również przydałby się profesjonalny program? Skorzystajcie z promocji wspólnie!

Uwaga: Promocja obowiązuje do 30.06.2020 r. lub do wyczerpania licencji objętych promocją. Promocje nie łączą się ze sobą.

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę promocyjna, wypełnij formularz.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej