KD Max w starej cenie tylko do końca grudnia! Nie przegap okazji!

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji. Zamawiając licencję KD Max V6 do 31 grudnia otrzymasz 300 zł rabatu i System iScan o wartości 2500 zł netto w cenie.

Zarezerwuj licencję już teraz w starej cenie i odbierz świąteczny prezent! Aby otrzymać więcej informacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Informujemy, że od 16 stycznia 2020 r. cena programu KD Max V6 będzie wynosić 5280 zł.

 

*Promocja trwa od 13.12.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów licencji objętych promocją.

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę promocyjna, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

e-mail: info@kdmax.pl

tel. 12 312 59 94

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej