KD Max z rozbudowanymi możliwościami rozkroju!

Dobra wiadomość dla projektantów wnętrz, salonów kuchennych i producentów mebli. KD Max otrzymał nową aktualizację. Dzięki niej użytkownicy KD Max zyskują moduł Max Rozkrój, który umożliwia szybki i intuicyjny rozkrój wszystkich szafek. Max Rozkrój pozwala użytkownikom na precyzyjne rozpisanie szafek wraz z półkami na poszczególne formatki. Wystarczy jedno kliknięcie, a moduł przejrzyście przedstawi każdą formatkę, podając nie tylko jej wymiary, ale również nadany przez nas materiał płyty. Dodatkowo Max Rozkrój jest w pełni edytowalny, można go więc swobodnie dostosować do własnych potrzeb.
Cena modułu Max Rozkrój – 1000 PLN netto

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej