14 lip 2021

Kierunek Kariera Zawodowa – Zyskaj dofinansowanie do naszych szkoleń!

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie dotyczącą realizacji szkoleń odbywających się w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa.

Dzięki współpracy uczestnicy naszych szkoleń z obsługi oprogramowania CAD/BIM dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych >> mają szansę na dofinansowanie ich udziału. Projekt Kierunek Kariera Zawodowa jest współfinansowany przez EFS oraz rozliczany bonami szkoleniowymi firmy Sodexo.

Aby zostać uczestnikiem projektu, należy być osobą dorosłą, a także mieszkać lub uczyć się, lub pracować w województwie małopolskim. Należy również posiadać Bilans Kariery uzyskany w projekcie Kierunek Kariera.

 

Ważne informacje

 1. Możliwość otrzymania dofinansowania Usług mają jedynie Uczestnicy Projektu Kierunek Kariera Zawodowa realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie;
 2. Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych określonych na stronie kierunek.pociagdokariery.pl oraz skorzystanie z Bilansu Kariery w ramach projektu Kierunek Kariera;
 3. Dofinansowanie usług szkoleniowych/egzaminów wynosi maksymalnie 85 %.;
 4. Każdy Uczestnik Projektu samodzielnie dokonuje wyboru usługi, zgodnej z obszarami określonymi w Bilansie Kariery, spośród ofert dedykowanych dla Uczestników Projektu Kierunek Kariera Zawodowa z Bazy Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl).

 

Więcej informacji

Więcej informacji na temat projektu Kierunek Kariera Zawodowa możecie znaleźć w serwisie informacyjnym Małopolski Pociąg do Kariery: https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Wspolpraca-z-instytucjami-szkoleniowymi

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany/a udziałem w projekcie Kierunek Kariera Zawodowa oraz dofinansowaniem szkolenia z obsługi naszego oprogramowania CAD/BIM? Skontaktuj się z nami!

 

Kontakt

Program dla stolarzy i projektantówProgram do projektowania mebli

Jeśli szukasz programu do projektowania mebli oraz kuchni to dobrze trafiłeś! 

Już teraz pobierz KD MAX i przyśpiesz swoją pracę.

Projekt wraz z wizualizacją w 15 minut!

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

  +48  * Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
  rozpoczęczia profesjonalnej pracy

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.