Kolejne targi za nami… Dziękujemy!

Tegoroczne największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej i Wschodniej, czyli Targi Meble Polska 2020 przeszły do historii. To już kolejny rok, w którym uczestniczyliśmy w tym prawdziwym święcie polskiego przemysłu meblarskiego w roli wystawców. Niezapomniane, intensywne cztery dni za nami, ale pozytywna energia wydarzenie nadal towarzyszy naszemu zespołowi.

Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność prezentować możliwości profesjonalnego narzędzia KD Max V6 dla projektantów mebli i stolarzy. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wykazali zainteresowanie programem. Bardzo miło było porozmawiać także z osobami, które już korzystają z naszego rozwiązania. Ogromnie się cieszymy, że KD Max ma tylu zwolenników!

Dziękujemy także organizatorom oraz pozostałym wystawcom. Profesjonalna organizacja i wspaniała atmosfera wydarzenia każdego roku przyciąga tysiące osób związanych z branżą meblarską. Możliwość wymiany doświadczeń, zapoznanie się z najnowszymi trendami, a także spotkanie liderów rynku to ogromna wartość dla wszystkich uczestników.

Osoby, które nie uczestniczyły w tegorocznych Targach Meble Polska, ale chcą dowiedzieć się więcej na temat programu KD Max V6, zapraszamy na bezpłatną konsultację online. Podczas wirtualnego spotkania zaprezentujemy możliwości narzędzia, a także przedstawimy korzystną ofertę zakupu wieczystej licencji.

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić termin konsultacji.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej