Nie przegap promocji na aktualizację KD Max! Super oferta tylko do końca czerwca!

Skorzystaj z super oferty na aktualizację KD Max. Tylko do końca czerwca możesz zaktualizować swoją licencję programu w bardzo korzystnej cenie. Nie czekaj z decyzją, czas ucieka, a taka okazja może się już nie powtórzyć!

 

Promocyjne ceny aktualizacji KD Max

-Aktualizacja z KD Max V4 do KD Max V6           – 900 PLN NETTO
-Aktualizacja z KD Max V4 do KD Max V6 PRO – 1900 PLN NETTO
-Aktualizacja z KD Max V6 do KD Max PRO       – 1300 PLN NETTO
-Aktualizacja z KD Max do ARCHLine.XP           – 4800 PLN NETTO

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami mailowo / telefonicznie lub wypełnij formularz.

tel. 12 312 59 94

tel. kom. 506 043 811

e-mail: info@kdmax.pl

 

Wypełnij formularz

Na podany adres e-mail otrzymasz szczegółową ofertę.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Kup KD Max V6 Pro i zyskaj gratis okulary VR!

Czytaj więcej