Nowa biblioteka frontów firmy KOBAX dla KD Max

Informujemy, iż w naszej bazie pojawiła się nowa biblioteka frontów meblowych i folii firmy KOBAX. Biblioteka jest kompatybilna z programem KD Max w wersji V6. 

O firmie

Firma KOBAX ceniona jest od lat na rynku meblowym ze względu na wysoką jakość  produktów. Wyróżnia ją również umiejętność rozpoznawania i dostosowywania oferty do aktualnych trendów. Pośród szerokiej gamy oferowanych przez firmę produktów, można znaleźć m.in.  fronty meblowe (proste, gięte, łamane, patynowane, lakierowane, a także okleinowane wykończone na mat bądź na wysoki połysk) oraz wiele rodzajów płyt meblowych (wiórowe, HDF, MDF czy też HPL HIGH GLOSS).

 

Pobierz bibliotekę

Aby pobrać bibliotekę frontów i folii KOBAX dla programu KD Max V6, kliknij tutaj >

 

Więcej informacji

Więcej informacji o produktach firmy KOBAX można znaleźć na stronie: www.kobax.pl

Pobierz Demo

Na podany adres email, wyślemy wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstarcyjnej oraz linkami do filmów instruktażowych. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce