Nowa biblioteka Kronospan dla użytkowników KD Max

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się nowej biblioteki tekstur firmy Kronospan dla programu KD Max. 

Znajdziecie w niej 61 tekstur blatów z kolekcji Global Collection i Home Collection. Dodatkowo również 203 tekstury na korpusy i blaty m.in.:

  • płyty wiórowe laminowane (kolekcje Global Collection, Home Collection)
  • płyty Acrylic Matt,
  • płyty Acrylic Gloss,
  • płyty Mirror Gloss MDF,
  • płyty Metal.

Biblioteka jest kompatybilna z programem KD Max w wersji V6. Aby ją pobrać, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

 

Pobierz bibliotekę

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej