Nowe funkcje do KD Max V6

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się bezpłatnej aktualizacji dodającej do programu KD Max V6 nowe funkcje. Znajdziecie w niej 8 przydatnych funkcji, które usprawnią tworzenie wizualizacji oraz własnych bibliotek. 

Lista nowych funkcji:

Tryb 2D

Płytki ->Wycena płytek

Tryb 3D

1. Wbuduj->Płytki->Wycena płytek
2. Edycja->Kopiuj w szyku
3. Render->Podgląd wydruku
4. Render->Kontynuacja przeliczania
5. Opcje->Zapisz jako MRM
6. Opcje->Dodaj produkt do biblioteki
7. Opcje->Stwórz parametryczną szafkę

 

Pobierz dodatkowe funkcje

Aby pobrać plik instalacyjny, kliknij tutaj >

 

Pobierz funkcje

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej