Odwiedź stoisko KD Max podczas targów 4 Design Days 2019 w Katowicach

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie tegorocznej edycji targów 4 Design Days, które odbędą się w dniach 24-27.01.2018 r., w Katowicach.

4 Design Days to jedno z największych w Europie wydarzeń  poświęconych tematyce nieruchomości, architektury, wnętrz oraz wzornictwa.  Na pasjonatów projektowania wnętrz i architektury czekają cztery dni targów, spotkań z projektantami, sesji dyskusyjnych oraz prezentacji najnowszych technologii i trendów w nowoczesnym designie. Jak co roku również w tegorocznej edycji swój udział zapowiedziało wielu znanych i cenionych na świecie projektantów.

Podczas 4 Design Days nasi specjaliści zaprezentują możliwości projektowania wnętrz i  tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w programie KD Max oraz innowacyjne narzędzia ułatwiające i przyśpieszające pracę projektantów. Udzielą również odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Data: 24-27.01.2019 r.

Godz.: 10:00 – 18:00

Stoisko: HG07

Lokalizacja: MCK – Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla,  1 40-163 Katowice

 

Więcej informacji:

tel. 12 312 59 94;  tel.kom. 506 043 811

e-mail: info@kdmax.pl

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej