Aranżacja i rozkrój kuchni w Twoich rękach!

Opinie użytkowników programu

Napisz swój komentarz na info@kdmax.pl

Andrzej Matusiak
Zakład Stolarski Gal-Mat

Dzięki oprogramowaniu KD Max mogę zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Poświęcając zaledwie kilka godzin pracy, mogę zaproponować klientowi kilka wersji mebla zaprojektowanego specjalnie dla niego, a podczas spotkania zaledwie kilkoma kliknięciami zmienić: kolor frontów, korpusów, blatów, listew wieńczących, cokołów czy uchwytów. Dla zakładu stolarskiego taki program jak KD Max jest idealny ponieważ, ma wszystko to, co potrzebne.

gal-mat.pl
Anna Jędrzejuk
Mebel Styl - Producent mebli na wymiar

Program wykonuje bardzo ładne wizualizacje i nie wymaga do tego bardzo mocnych komputerów (oszczędność funduszy). Można w nim zaprojektować nie tylko meble kuchenne, czy szafy, ale całe pomieszczenia, łącznie z łazienką.

www.mebel-styl.com
Bartłomiej Kubica
KB Project Pracownia Meblarska

KD Max to świetny i czytelny program do projektowania kuchni, mebli czy szaf. Przyjemny w obsłudze. Z dostępem do gotowych bibliotek producentów mebli i innych produktów potrzebnych do zaprojektowania pomieszczenia. Posiada możliwość zmiany wymiarów mebli, tekstur oraz innych produktów i szybkiego dopasowania ich do własnego projektu. Pozwala to na tworzenie bez problemu nowych wizualizacji. Ułatwia to również bardzo kontakt z klientem i pomaga w podjęciu decyzji w wyborze zaproponowanych projektów.

kbproject.pl
WMW
Meble idealnie dopasowane

Do pracy z programem KD-Max przekonała nas bardzo realistyczna wizualizacja mebli oraz przede wszystkim szybki czas renderowania grafiki. Dziś możemy stwierdzić, że nie zamienilibyśmy programu na żaden inny. Łatwość tworzenia szaf, szybka instalacja w projektowanym pomieszczeniu oraz co najważniejsze, eksport do rozkroju to zdecydowana przewaga tej aplikacji. Bardzo dobrym narzędziem jest bieżący podgląd wymiarów i kontrola w dołączonym programie CAD, na podstawie którego późniejszy montaż jest bezproblemowy. Polecamy przyszłym i dotychczasowym producentom mebli.

www.wmwmeble.pl
Robert Słonina
STOLARSTWO MEBLOWE

Użytkownikiem KD Maxa jestem od ponad roku. Wcześniej nie używałem żadnego programu, więc przygodę z KD Maxem zacząłem z „zerowym doświadczeniem”. Program jednak okazał się na tyle intuicyjny i prosty, że bez większych przeszkód wdrożyłem się w pracę i dosyć szybko zacząłem tworzyć projekty dla moich klientów. Gdy pojawiały się jakieś pytania, zawsze uzyskałem pomoc, dzwoniąc na wsparcie techniczne. Wielką zaletą programu są świetne wizualizacje – bardzo podobają się moim klientom.
Polecam, Robert Słonina.

mebleslonina.pl/

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej