MaxCut Community edition - program do optymalizacji cięcia, kosztorys formatek i akcesoriów
Stolarz Marcin Janas

Program jest kompleksowy i w dużej mierze intuicyjny, a wsparcie posprzedażowe i webinaria, wręcz nieocenione. Atuty programu to świetna jakość wizualizacji, bezpłatne biblioteki i bardzo rozbudowane funkcje. Program pozwala projektować, tworzyć pełną dokumentację techniczną, stworzyć wycenę i fotorealistyczną wizualizację. Kompletny od A do Z. Polecam każdemu

MEBLE BLUZ
Maciej Bluz

Jestem użytkownikiem programu KD Max od kilku miesięcy. Program bardzo ułatwia mi pracę i pozwala na prezentację mebli na najwyższym poziomie. Od czasu, gdy przedstawiam klientom profesjonalne wizualizacje znacznie wzrosła ilość zamówień.

Timbertall - Producent Mebli
Patryk Fitak - dział produkcji

Z programu Kd Max jestem bardzo zadowolony. Jest to program, który ułatwia mi pracę w moim zakładzie. Dzięki niemu nie marnuje czasu na wykonanie kosztorysu kuchni czy rozpisywanie kuchni czy innych mebli wystarczy parę kliknięć i mam gotowe do cięcia. Dzięki temu programowi oszczędzam dużo czasu i pieniędzy dzięki niemu nie muszę zlecać projektowania innej osobie. Program KD Max jest bardzo łatwy w obsłudze, a jeśli mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na pomoc, dzwoniąc na wsparcie techniczne.

Łukasz Hoffmann
STOL-PROFI

Zdecydowałem się na zakup programu kd max kilka lat temu ze względu na tworzenie fotorealistycznych wizualizacji aczkolwiek nie jest to takie proste ale można to zrobić na tamten czas to był chyba jeden z najlepszych na rynku programów .

Stolseb
Sebastian Rosiak

Do zakupu oprogramowania KD MAX zachęciły mnie realistyczne wizualizacje oraz to, że w łatwy sposób można stworzyć projekt jednego pomieszczenia, ale również całego domu. Zaletą programu jest szeroka gama funkcji i tekstur, co ułatwia klientowi wybór odpowiednich materiałów. KD MAX jest świetnym rozwiązaniem, nie tylko dla zaawansowanych osób, ale również dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją karierę z projektowaniem wnętrz.

Jati.pl
Marcin Bartuzel

Program do projektowania kuchni szaf i wszelkiego rodzaju mebli KD Max jest najlepszym programem na jakim mialem okazje pracowac różnorodność i ilość narzędzi sprawia ze praca staje sie szybsza i dużo łatwiejsza oraz oczywiście jakość wykonywanych projektów jest nieporównywalnie lepsza od projektów jakie wykonywałem na innych programach bardzo duża baza sprzętu AGD pozwala dobrac odpowiedni sprzet do wymagań klienta różnorodność oświetleń jakie można zastosowac aż zadziwia polecam każdej firmie która ma zamiar profesjonalnie podejść do projektowania mebli

Robmann - więcej niż meble
Producent mebli na wymiar - Robert Cieślak

Opinia o programie do projektowania. Zacznę od tego, że przez rok czasu ćwiczyłem na programie firmy konkurencyjnej i byłem gotów do jego zakupu . Po rozmowie z konsultantem do spraw oprogramowania, dałem się namówić na sprawdzenie programu KD MAX 4 . Nie miałem całkowitego przekonania co do lepszej formy tego produktu w porównaniu z tym co ćwiczyłem. Jednak po kilku rozmowach odległych w czasie padła decyzja, że będzie zakupiony program KD MAX 4 . Początki były ciężkie, że względu na przyzwyczajenie do innego programu. Teraz mogę powiedzieć, iż dobrze zrobiłem zostawiając sobie program KD MAX 4 z możliwością rozszerzenia do wersji 6. Troszkę godzin trzeba spędzić, żeby dobrze opanować program, ale to jak z każdą nową rzeczą tym bardziej programem. Rysowanie wypukłości, czy wklęsłości na ścianie nie stanowi najmniejszego problemu. Obecnie gdybym miał polecić komuś program i nie martwić się jego walorami, być pewnym, że to jest dobry produkt, wówczas ze spokojem mogę polecić program KD MAX 6. To jest coś co warto mieć, jeżeli myślisz poważnie o klientach i swojej dalszej pracy z meblami. Warto zaskoczyć klientów nie tylko jakością mebli, ale również jakością programu i jego możliwościami.

www.robmann.pl/index
Nauczyciel informatyki i techniki Krzysztof Wysoczański
Nauczyciel informatyki i techniki Krzysztof Wysoczański

Jestem użytkownikiem programu KD Max od roku. Pracuje w szkole jako nauczyciel informatyki i technik, a stolarstwem zajmuje się od dawna, hobby połączone z pasją. Na kupno programu zdecydowałem się z trzech powodów: pierwszy to program nie potrzebuje gigantycznych wymagań sprzętowych, drugi powód to wzorcowa pomoc techniczna połączona z wyczerpującymi odpowiedziami na zadawane pytania + webinaria z materiałami szkoleniowymi, trzeci to po kilku godzinach pracy z programem nie jestem zniechęcany jego obsługą.

Toms Kitchens Design LTD
Tomasz Zięciak - Producent mebli na wymiar

Program KD Max okazał się najlepszym programem do rozwinięcia skrzydeł mojej firmy. W szybkim czasie można zaprojektować kuchnie czy szafę. Do tego wszystkiego biblioteki są darmowe! I serwis ze strony firmy jest naprawdę imponujący. Polecam z pełna odpowiedzialnością. Tomasz Zięciak.

tomskitchensdesign.co.uk
Fabryka Projektów Wystrój Wnętrz
Projektantka Ewelina Chojnacka

Na programie KD Max pracuje już 3,5 roku. Program jest intuicyjny i przyjazny w obsłudze, ma prosty interfejs. Łatwo i szybko projektuje się w nim kuchnie, szafy jak i wnętrza mieszkalne. Posiada wszystkie niezbędne funkcje oraz wysokiej jakości: wizualizacje, animacje oraz panoramy 360 stopni.

f-projektow.pl/
Kania Meble
Producent mebli Elżbieta Kania

Dzięki programowi KD Max projektowanie mebli stało się ekscytującą przygodą. Program ten daje nieograniczone możliwości projektowe i pozwala uzyskać fajne wizualizacje. Jest prosty w obsłudze i znacznie ułatwia pracę producenta mebli. Przy jakichkolwiek problemach zawsze można liczyć na szybką pomoc techniczną.

WARAN MEBLE
Projektantka Paulina Szczepańska

Uważam, że program KD MAX w zupełności realizuje potrzeby takich firm, jak nasza. Pozwala stworzyć dokładne i realistyczne wizualizacje, które dla naszych klientów są często argumentem decydującym w postanowieniu o wyborze właśnie naszej firmy do realizacji swoich marzeń mieszkaniowych. Program jest intuicyjny i zaawansowany w jednym. Ma mnóstwo funkcji, które pozwalają na stworzenie ciekawych, niebanalnych projektów, takich które pracę ułatwiają i znacznie przyspieszają. Szeroka biblioteka produktów i materiałów jest systematycznie wzbogacana, do tego biblioteka online, dają nieograniczone możliwości. Korzystamy z programu już dłuższy czas, a nadal go odkrywamy. Cenimy sobie też bardzo obsługę techniczną, która ekspresowo rozwiązuje trudności mailowo bądź telefonicznie i na bieżąco nas doszkala, organizując ciekawe webinaria. Ludzie z ogromną wiedzą i pasją. Program wart uwagi, my serdecznie polecamy!

www.facebook.com/waran.meble/
Dekor Service Radosław Rybak
Projektant Jarosław Wleklak

Zakup programu KD Max była dla mnie najbardziej trafną decyzją. Dzięki programowi oszczędzam dużo czasu i nerwów. Projektując mam gotowy rozrys. Program jest prosty w obsłudze, a jak czegoś nie wiem jest profesjonalne wsparcie, gdzie dostaję wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Są też dostępne filmiki, które bardzo pomagają. Zastanawiałem się czy warto kupić ten program, teraz już wiem, że tak. Program zwrócił się już po dwóch trafnych projektach. Poza tym zyskałem nowych i zadowolonych klientów.

AKAM Aneta Kucharska
Projektant wyrobów kamieniarskich - Aneta Kucharska

W programie KD Max najbardziej cenie rozbudowany edytor materiałów. Kamień naturalny umieszczony w projekcie, musi precyzyjnie oddawać jego strukturę, końcowa wizualizacja jest tak fotorealistyczna, że klient jest zachwycony efektem końcowym. W KD Maxie jestem w stanie odtworzyć każdy rodzaj faktury kilkoma kliknięciami. Zawsze można liczyć na pomocną dłoń całego zespołu wsparcia technicznego.

www.facebook.com/akam.radom/
Paweł Skupień
Producent mebli kuchennych

Program KD Max. Jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Wsparcie techniczne ze strony firmy działa dobrze. Polecam.

skupien-meble.pl/
Robert Słonina
STOLARSTWO MEBLOWE

Użytkownikiem KD Maxa jestem od ponad roku. Wcześniej nie używałem żadnego programu, więc przygodę z KD Maxem zacząłem z „zerowym doświadczeniem”. Program jednak okazał się na tyle intuicyjny i prosty, że bez większych przeszkód wdrożyłem się w pracę i dosyć szybko zacząłem tworzyć projekty dla moich klientów. Gdy pojawiały się jakieś pytania, zawsze uzyskałem pomoc, dzwoniąc na wsparcie techniczne. Wielką zaletą programu są świetne wizualizacje – bardzo podobają się moim klientom.
Polecam, Robert Słonina.

mebleslonina.pl/
WMW
Meble idealnie dopasowane

Do pracy z programem KD-Max przekonała nas bardzo realistyczna wizualizacja mebli oraz przede wszystkim szybki czas renderowania grafiki. Dziś możemy stwierdzić, że nie zamienilibyśmy programu na żaden inny. Łatwość tworzenia szaf, szybka instalacja w projektowanym pomieszczeniu oraz co najważniejsze, eksport do rozkroju to zdecydowana przewaga tej aplikacji. Bardzo dobrym narzędziem jest bieżący podgląd wymiarów i kontrola w dołączonym programie CAD, na podstawie którego późniejszy montaż jest bezproblemowy. Polecamy przyszłym i dotychczasowym producentom mebli.

www.wmwmeble.pl
Bartłomiej Kubica
KB Project Pracownia Meblarska

KD Max to świetny i czytelny program do projektowania kuchni, mebli czy szaf. Przyjemny w obsłudze. Z dostępem do gotowych bibliotek producentów mebli i innych produktów potrzebnych do zaprojektowania pomieszczenia. Posiada możliwość zmiany wymiarów mebli, tekstur oraz innych produktów i szybkiego dopasowania ich do własnego projektu. Pozwala to na tworzenie bez problemu nowych wizualizacji. Ułatwia to również bardzo kontakt z klientem i pomaga w podjęciu decyzji w wyborze zaproponowanych projektów.

kbproject.pl
Anna Jędrzejuk
Mebel Styl - Producent mebli na wymiar

Program wykonuje bardzo ładne wizualizacje i nie wymaga do tego bardzo mocnych komputerów (oszczędność funduszy). Można w nim zaprojektować nie tylko meble kuchenne, czy szafy, ale całe pomieszczenia, łącznie z łazienką.

www.mebel-styl.com
Andrzej Matusiak
Zakład Stolarski Gal-Mat

Dzięki oprogramowaniu KD Max mogę zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Poświęcając zaledwie kilka godzin pracy, mogę zaproponować klientowi kilka wersji mebla zaprojektowanego specjalnie dla niego, a podczas spotkania zaledwie kilkoma kliknięciami zmienić: kolor frontów, korpusów, blatów, listew wieńczących, cokołów czy uchwytów. Dla zakładu stolarskiego taki program jak KD Max jest idealny ponieważ, ma wszystko to, co potrzebne.

gal-mat.pl

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

  +48  * Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
  rozpoczęczia profesjonalnej pracy

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji podstawowej programu MaxCut. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

   +48

   * Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
   rozpoczęcia profesjonalnej pracy

   Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
   Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
   W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
   Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.