Premiera KD Max 6 coraz bliżej

 data-srcset

Z przyjemnością informujemy, o nadchodzącej premierze nowego KD Max 6. Program w polskiej wersji językowej ma być dostępny już na przełomie marca i kwietnia 2017 r. Dzięki wielu nowym i innowacyjnym narzędziom KD Max 6 zwiększy szybkość i komfort pracy współczesnych projektantów kuchni, stolarzy oraz producentów mebli.

Nowe innowacyjne narzędzia i możliwości prezentacji

Najnowsza wersja KD Max zostanie wyposażona w wiele nowych opcji i  funkcji, które znacznie ułatwią zarówno sam proces projektowy, jak również komunikację z klientem.

Program zyska m.in.: drugi silnik renderujący Photon pozwalający na szybsze tworzenie jeszcze bardziej realistycznych wizualizacji, zaawansowany moduł układania płytek, dostęp do obszernej biblioteki modeli on-line, możliwość klonowania obiektów, funkcję automatycznego tworzenia zabudowy kuchennej oraz opcję przycinania skosem szafek i drzwi.

Użytkownicy KD Max 6  otrzymają również do dyspozycji nowe możliwości prezentacji swoich projektów. Dzięki aplikacji Panoramy 720° w połączeniu z technologią okularów VR, możliwe będzie odbycie wirtualnego spaceru  po wszystkich stworzonych w programie KD Max pomieszczeniach.

Aplikacja  iMeasure

Wraz z premierą KD Max 6 zadebiutuje również iMeasure – innowacyjna aplikacja na urządzenia mobilne,  która pozwoli  projektantom na szybkie wykonywanie precyzyjnych pomiarów pomieszczeń, a następnie  import danych do programu KD Max. Aplikacja będzie współpracować z dalmierzem laserowym.

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 149 zł miesięcznie

Czytaj więcej