Oferta targi Furnica 2020

Wrzesień to miesiąc, w którym od lat uczestniczyliśmy w poznańskich targach Furnica. Udział w nich był wspaniałą okazją zarówno do spotkań z Wami twarzą w twarz, jak również do wymiany opinii i doświadczeń związanych z projektowaniem kuchni czy mebli skrzyniowych.

 

Z uwagi na zaistniałą w tym roku sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych pracowników podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z udziału w targach Furnica 2020, które odbędą się w terminie 15 – 19.09.2020. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się z Wami już podczas przyszłorocznej edycji.

 

Aby zrekompensować Wam brak możliwości bezpośredniego kontaktu z nami w trakcie targów Furnica,  postanowiliśmy przygotować dla Was specjalną ofertę. Aby poznać jej szczegóły, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

 

Uwaga specjalna oferta dostępna jest tylko do 30.09.2020!

 

Zapytanie o ofertę

Aby otrzymać specjalną ofertę, wypełnij formularz.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej