To Ty wybierasz prezent! Skorzystaj z promocji w KD Max!

Skorzystaj z wiosennej promocji i wybierz dla siebie wymarzony prezent!

 

Chcesz zaprezentować projekt z jak najlepszej strony?

Wybierz miesięczny dostęp do Panoram 360 stopni, dzięki którym będziesz mógł spacerować z klientami po wirtualnych pomieszczeniach swojego projektu. Dzięki pełnej animacji przybliżaj i oddalaj widok, a także obracaj się w zaprojektowanym przez siebie wnętrzu! Oszczędzaj czas dzięki pełnej integracji tego rozszerzenia z urządzeniami mobilnymi, a także możliwością przesłania gotowej panoramy swojemu klientowi.

 

Nie masz czasu na ciągłe rysowanie pomieszczeń od podstaw i szukasz narzędzia, które zautomatyzuje ten proces?

Wybierz dalmierz laserowy i dokonuj pomiaru bezpośrednio u klienta! Automatycznie przesyłaj uzyskane dane do programu i oszczędzaj cenny czas, który możesz przeznaczyć na kolejne projekty.

 

Jesteś zapracowany i nie masz czasu monitorować informacji o swoim zdrowiu, a także zliczać ilości pokonanych dystansów?

Postaw na smartwatch Mi Smart Band 5 i korzystaj z szeregu funkcji, takich jak precyzyjny sensor, który dokona pomiaru tętna, poziomu stresu oraz będzie monitorować Twój sen, abyś zawsze wstawał wypoczęty po ciężkim dniu.

 

Śpiesz się! Ilość prezentów jest ograniczona! Promocja trwa wyłącznie do 18.06.2021.

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę promocyjną, skontaktuj się z nami.

 
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej