Przedłużamy Czarny Tydzień wyprzedaży w KD Max do niedzieli 29.11.20!!!

W związku z ogromnym zainteresowaniem Czarnym Tygodniem z KD Max, postanowiliśmy przedłużyć promocję do niedzieli 29.11.2020!

 

Tylko w tym tygodniu KD Max V6 PRO w cenie 5 280 zł !!!

Upgrade programu teraz 50% taniej

 

KD Max to profesjonalne oprogramowanie umożliwiające projektowanie kuchni, mebli, szaf i całych wnętrz!

Program gwarantuje:

– gotowy projekt wraz z wizualizacją w 15 minut,

– fotorealistyczną jakość wizualizacji,

– rysunek techniczny, wycenę i rozkrój za jednym kliknięciem,

– wieczystą licencję i bezpłatne wsparcie techniczne.

 

Chcesz zdobyć oprogramowanie w promocyjnej cenie? Zapisz się już dziś i bądź gotów na brawurowy tydzień rabatów. Skontaktuj się z nami i poznaj jako pierwszy warunki promocji.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej