Przedłużamy wakacyjną promocję KD Max! Zyskaj nawet 2500 zł!

Przedłużamy wakacyjną promocję KD Max! Tylko do końca sierpnia decydując się na  program do projektowania mebli oraz wnętrz KD Max V6, możesz zyskać nawet 2500 zł

 

Jak to możliwe?

  • Kupując oprogramowanie KD Max V6 Pro, otrzymasz system iScan o wartości 2500 zł gratis
  • Wybierając KD Max V6 Standard, otrzymasz moduł Ceramic o wartości 1500 zł gratis

 

iScan to system prezentacji projektów, który umożliwi Ci zmianę koloru, tekstur ścian, frontów meblowych itd. bazując na wizualizacji. Narzędzie poprawi jakość komunikacji z klientem i pozwali oszczędzić Twój czas.

 

Moduł Ceramic zawiera liczne opcje związane z projektowaniem łazienek, w tym dedykowaną bibliotekę płytek wraz z informacjami o jej producencie, rozmiarze, kodzie oraz odcieniu. Moduł umożliwi Ci także automatyczne tworzenie wyceny płytek podłogowych oraz szybkie generowanie rzutów wskazanej powierzchni.

 

Uwaga: Promocja obowiązuje do 31.08.2020 r.

 

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami mailowo / telefonicznie lub wypełnij formularz.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej