Raty 0% i szkolenie online gratis!

Dlaczego właśnie teraz jest dobry moment na zakup profesjonalnego oprogramowania do projektowania mebli i wnętrz, KD Max V6?

Decydując się na kupno programu, możesz skorzystać z wygodnych rat 0% na okres 3, 5, 6 lub 10 miesięcy. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z rozłożeniem płatności!

Dodatkowo do każdej zakupionej licencji otrzymasz w prezencie szkolenie online z obsługi programu. Możesz skorzystać z niego ty lub Twoi pracownicy. To doskonała okazja, aby podnieść kompetencje, bez wychodzenia z domu!

Uwaga: Promocja trwa tylko do końca kwietnia. 

 

Zapytaj o szczegóły promocji

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły promocji.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej