Specjalna promocja 3w1

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej specjalnej promocji 3w1. Decydując się na zakup profesjonalnego programu do projektowania kuchni i mebli  KD Max do 31.05.2017 r., zyskasz gratis:

  • 300 zł rabatu
  • Okulary Virtual Reality
  • Bezpłatny upgrade do najnowszej wersji programu KD Max V6.

Przypominamy, że premiera KD Max V6 odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2017 r.

 

Okulary Virtual Reality

Projekty wykonane  w programie KD Max współpracują z innowacyjną technologią  okularów VR. Wystarczy umieścić w urządzeniu telefon i otworzyć panoramę 360, aby zaprezentować klientom projekty kuchni i mebli w rzeczywistości wirtualnej. Zalecamy korzystanie ze smartfonów wyposażonych w ekran o rozdzielczości HD oraz w żyroskop.

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.







Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej