Spotkajmy się na targach Meble Polska 2019!

Już wkrótce, w dniach 12-15.03.2019 (wtorek-piątek) będziemy mieli okazję spotkać się w Poznaniu na targach Meble Polska 2019.

Na naszym stoisku będą na Was czekać:

• Prezentacja możliwości najnowszej wersji programu KD Max V6,
• Prezentacja nowego na polskim rynku oprogramowania ARCHLine.XP,
• Zespół ekspertów, otwartych na wymianę doświadczeń,
• Vouchery uprawniające do zniżek na zakup oprogramowania.

Zapraszamy na stoisko nr 12A w pawilonie nr 4.

 

Odbierz bezpłatny bilet na Meble Polska 2019

Aby odebrać bezpłatny bilet wstępu na targi, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

e-mail: info@kdmax.pl, telefon: 12 312 59 94

 

Uwaga, liczba biletów ograniczona. O przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej