Studium przypadku – Firma STAZAR

Serdecznie zapraszamy do przeczytania studium przypadku, w którym przedstawiamy firmę wykorzystującą na co dzień w swojej działalności oprogramowanie KD Max.  

 

O firmie

Firma STAZAR istnieje od 4 lat, a jej założycielem jest Pan Eugeniusz Stasieczek, który wraz z Panem Mateuszem Zarkiem prężnie rozwijają firmę, realizując coraz to bardziej wymagające projekty. Przygoda Pana Mateusza ze stolarstwem narodziła się z czystej pasji ponad 10 lat temu, kiedy w małym garażu realizował drobne projekty dla znajomych. Z czasem nawiązał liczne kontakty oraz nabrał niezbędnego doświadczenia, aby móc rozwijać firmę STAZAR, a także dalej spełniać się w swojej pasji.

 

Klienci firmy

STAZAR specjalizuje się w realizacji zleceń krótkoterminowych dla osób prywatnych, jednak podejmuje się również dużych projektów zabudowy biur bądź gabinetów. Wybór głównej grupy klientów nie był podjęty na podstawie możliwości firmy, ale stanowi przemyślany element kreowania wizerunku marki.

 

Jak KD Max wspomaga funkcjonowanie firmy

Zespół firmy STAZAR składa się z czterech osób, trzy z nich zajmują się produkcją oraz montażem mebli, a jedna osoba obsługuje klientów i projektuje projekty w programie KD Max.

Pracownicy realizację zlecenia rozpoczynają od pomiaru i wstępnego projektu dla klienta. Jeżeli klient zdecyduje się na współpracę, wówczas zostają ustalone dalsze szczegóły realizacji zlecenia. Możliwość szybkiego wykonania projektu wraz z wizualizacją w programie KD Max wpływa korzystnie na produktywność firmy STAZAR. Nawet wstępne informacje od zleceniodawcy pozwalają na przekazanie rysunków i wizualizacji do klientów. Dzięki KD Max osoba projektująca może wysłać kompletny projekt nawet zaledwie godzinę po wizycie u klienta.

Oprogramowanie KD Max wspomaga pracę współczesnego stolarza oraz pozwala na różne „kombinacje” z płytami meblowymi i innymi materiałami. Wysokiej jakości wizualizacja z możliwością edycji poszczególnych elementów zdecydowanie wyróżnia program KD Max na tle konkurencji, a co najważniejsze daje możliwość projektantom dostosować projekt w 100% pod wymagania swojego klienta. Funkcja Smart Light, która umożliwia instalację światła na 4 sposoby i nowoczesny silnik Renderujący Photon, umożliwiają tworzenie wysokiej jakości wizualizacji z realistycznym rozkładem światła.

Zainteresowanie klientów oferowanymi przez STAZAR usługami wzrosło od czasu, kiedy Mateusz wyposażył się w program KD Max. Atrakcyjność nowoczesnych rozwiązań m.in. prezentacja w postaci wirtualnego spaceru (panorama 360 stopni) po projekcie sprawiła, że STAZAR planuje rozwój firmy i zakupienie nowych licencji, w celu zwiększenia ilości przyjmowanych zleceń.

 

Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż mebli na zamówienie?

Uzupełnij formularz i pobierz poradnik, w którym dowiesz się jak to zrobić!

 
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Program dla stolarzy i projektantówProgram do projektowania mebli

Jeśli szukasz programu do projektowania mebli oraz kuchni to dobrze trafiłeś! 

Już teraz pobierz KD MAX i przyśpiesz swoją pracę.

Projekt wraz z wizualizacją w 15 minut!

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej