Świąteczna promocja: Kup KD Max w grudniu i zaoszczędź 2500 PLN!

kdmax

Coraz bliżej Święta. My nie lubimy czekać, dlatego przygotowaliśmy już dla Was prezent pod choinkę w postaci specjalnej promocji.

Kupując w grudniu program KD Max V6 w zestawie z systemem do prezentacji projektów iScan, otrzymasz 2 500 zł rabatu!

Nie czekaj, liczba zestawów promocyjnych ograniczona.

 

Promocja obowiązuje od 01.12.2018 do  31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów. Podane ceny są cenami netto.

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

tel. 12 312 59 94
tel.kom. 506 043 811
e-mail: info@kdmax.pl

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej