Szkolenie online: Edycja biblioteki mebli na 4 sposoby w KD Max

Jesienna aura sprzyja przesiadywaniu w domu i zdobywaniu nowych umiejętności online.  Wychodzimy więc naprzeciw żądnym wiedzy projektantom i zapraszamy na trzygodzinne wirtualne szkolenie, którego tematem będzie: „Edycja biblioteki mebli na 4 sposoby w KD Max”.

 

Termin: 05.11.2020

Czas trwania: 10:00-13:00

 

Harmonogram

Podczas szkolenia poruszymy następujące tematy:

  1. Edycja istniejącej biblioteki + tworzenie swojej biblioteki
  2. Budowa szafy z drzwiami przesuwanymi pod skosem
  3. Edycja gotowej szafki w scenie + funkcja „zamień”
  4. Edycja biblioteki parametrycznej – zmiana konstrukcji szafek do rozkroju

 

Zapisz się na szkolenie

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Aby zapisać się na szkolenie przejdź na stronę wydarzenia.

 

Zapisz się

 

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej