Szkolenie online: Jak skutecznie prezentować projekty i przyśpieszyć swoją pracę

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie prezentować klientom wykonane projekty oraz poznać sprawdzone funkcje, dzięki którym odczuwalnie przyśpieszysz swoją pracę?  

Koniecznie weź udział w naszym bezpłatnym szkoleniu online z obsługi programu KD Max, które odbędzie się już 04.02.2020  o godz. 10:00.  Zyskaj nową wiedzę oraz praktyczne umiejętności!

 

Program szkolenia

1. Panoramy 360 stopni – sposób ich zapisu i możliwości wykorzystania
2. Wizualizacja, szkic – opcje oraz format zapisu
3. Klony – jak mogą przyśpieszyć Twoją pracę
4. iScan – innowacyjne narzędzie do prezentacji wielu
opcji materiałów w projekcie.

 

Zapisz się na szkolenie

Aby zapisać się na szkolenie, kliknij w poniższy przycisk.

 

Zapisz się

 

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej