Szkolenie online: Jak tworzyć wizualizacje w KD Max – 29.12.2020

Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć w programie KD Max przykuwające uwagę wizualizacje kuchni i mebli, które zachwycą Twoich klientów? Koniecznie weź udział w naszym bezpłatnym szkoleniu online z obsługi KD Max. Zyskaj nową wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które ułatwią Ci pracę!

 

Program szkolenia

  1. Ustawienia materiałów (połysk, mat, drewno, płytki itd.).
  2. Ustawienia światła (słoneczne, sztuczne, led).
  3. Ustawienia kamer.
  4. Ustawienia parametrów pod render: Raytrance i Photon.

 

Data: 29.12.2020

Godzina: 10:00 – 12:00

 

Więcej infromacji

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji znajdziesz na stronie:  https://www.kdmaxszkolenie.twojbimcad.pl/

 

Zapisz się

 

 

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.


Do jakich celów poszukujesz oprogramowania?

Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

* Przekażemy Ci drogą mailową wstępne materiały szkoleniowe potrzebne do
rozpoczęczia profesjonalnej pracy

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zakup na raty i poprzez leasing

Czytaj więcej