Wakacyjna promocja KD Max: zyskaj nawet 2500 zł!

Zacznij wakacje z profesjonalnym oprogramowaniem do projektowania mebli oraz wnętrz KD Max V6 i zyskaj nawet 2500 zł!

 

Jak to możliwe?

  • Kupując oprogramowanie KD Max V6 Pro, otrzymasz iScan o wartości 2500 zł gratis
  • Wybierając KD Max V6 Standard, otrzymasz moduł Ceramic o wartości 1500 zł gratis

 

iScan to system prezentacji projektów, który umożliwi Ci zmianę koloru, tekstur ścian, frontów meblowych itd. bazując na wizualizacji. Narzędzie poprawi jakość komunikacji z klientem i pozwali oszczędzić Twój czas.

 

Moduł Ceramic zawiera liczne opcje związane z projektowaniem łazienek, w tym dedykowaną bibliotekę płytek wraz z informacjami o jej producencie, rozmiarze, kodzie oraz odcieniu. Moduł umożliwi Ci także automatyczne tworzenie wyceny płytek podłogowych oraz szybkie generowanie rzutów wskazanej powierzchni.

 

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami mailowo / telefonicznie lub wypełnij formularz.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Kup KD Max V6 Pro i zyskaj gratis okulary VR!

Czytaj więcej