Webinarium: Kuchnia w stylu angielskim

Nie przegapcie naszego kwietniowego webinarium KD Max. Biorąc w nim udział dowiecie się, jak w programie KD Max V6 wykonać projekt kuchni w stylu angielskim. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja elektroniczna.

 

Data: 18.04.2019 (czwartek)

Godzina: 11:00

 

Plan webinarium

  1. Wykorzystanie mebli stylowych z biblioteki KD Max
  2. Wykorzystanie obiektów z biblioteki online
  3. Wstawianie szafki nadblatowej
  4. Tworzenie atrapy frontów
  5. Układanie płytek w dowolny układ

 

Zapisz się na webinarium

Aby zapisać się na webinarium, wystarczy wypełnić krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz zaproszenie na wydarzenie. Zapisz się >

 

Zapisz się

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej