Webinarium: Projekt zabudowy przedpokoju w programie KD Max V6

Chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować funkcjonalną zabudowę przedpokoju w programie KD Max V6?  Koniecznie weź udział  w naszym sierpniowym webinarium. Poznaj przydatne porady oraz triki, dzięki którym Twoje projekty kuchni i mebli nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

 

Data: 29.08.2019 r. (czwartek)

Godzina: 11:00

 

Plan webinarium:

1. Budowa nietypowego pomieszczenia

2. Projektowanie szafy wnękowej

3. Projektowanie pawlacza

4. Stworzenie pikowanego siedziska

5. Tworzenie animacji

 

Zarejestruj się

Aby wziąć udział w webinarium, zarejestruj się na stronie: https://bit.ly/2HeiEAK

 

Zapisz się

 

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej