Webinarium: Tworzenie dokumentacji projektu w KD Max V6

Projektujesz meble lub wnętrza? Weź udział w bezpłatnym webinarium KD Max, w trakcie którego poznasz praktyczne porady, jak łatwiej i szybciej wykonywać dokumentację projektową. Spotkanie w formie online potrwa ok. 1 godziny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja elektroniczna.

 

Data: 23.08.2018 (czwartek)

Godzina: 11:00

Plan webinarium:

  1. Generowanie dokumentacji technicznej
  2. Dostosowanie interfejsu programu do  preferencji użytkownika
  3. Wyciąganie przydatnych funkcji do paska zadań
  4. Ustawienia ramki
  5. Ustawienie przyciągania, omówienie skrótów klawiszowych
  6. Praca na warstwach
  7. Wymiarowanie i ustawianie opisów
  8. Przygotowanie wydruku

 

Zapisz się na webinarium

 

Aby zapisać się na webinarium, wystarczy wypełnić krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymają Państwo zaproszenie na wydarzenie. Zapisz się >

Link do rejestracji: https://register.gotowebinar.com/register/1354834013433968641

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej