Webinarium: Tworzenie własnej biblioteki mebli w KD Max V6

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium dla stolarzy oraz projektantów mebli i wnętrz. W trakcie najbliższego spotkania zaprezentujemy, jak w programie KD Max V6 krok po kroku stworzyć własną bibliotekę mebli.

Posiadanie własnej biblioteki mebli pozwala  użytkownikom na szybki dostęp do bazy wcześniej dostosowanych modeli, a w rezultacie na sprawniejsze wykonywanie wszelkich projektów.

Spotkanie w formie online potrwa ok. 1 godziny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja elektroniczna.

 

Data: 25.10.2018 (czwartek)

Godzina: 11:00

Plan webinarium:

  1. Edycja biblioteki programu
  2. Dodawanie korpusów szuflad
  3. Edycja grubości paneli
  4. Tworzenie własnych katalogów w bibliotece
  5. Zapis wizualizacji pojedynczego mebla (np. do katalogu/na stronę internetową)
  6. Modyfikacja szafek w scenie i ich dodawanie do biblioteki
  7. Importowanie zewnętrznych modeli do biblioteki

 

Zapisz się na webinarium

 

Aby zapisać się na webinarium, wystarczy wypełnić krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz zaproszenie na wydarzenie. Zapisz się >

Link do rejestracji: https://register.gotowebinar.com/register/5986272759779593729

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej