Zaawansowane opcje układania płytek w KD Max (Moduł Ceramic)

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego nowy moduł Ceramic, który będzie dostępny w KD Max V6 jako moduł dodatkowy.Dzięki niemu użytkownicy KD Max oprócz zaawansowanych możliwości tworzenia kuchni oraz mebli, zyskają dodatkowo również wiele użytecznych opcji do projektowania łazienek.

Pojawi się m.in. dedykowana biblioteka płytek wraz z informacjami o jej producencie, rozmiarze, kodzie oraz odcieniu. Kolejne przydatne narzędzie to automatycznie generowana wycena płytek podłogowych z informacją o ilości zużytych płytek. W KD Max V6 użytkownicy otrzymają również możliwość szybkiego generowania rzutów wskazanej powierzchni płytek.

Pobierz Demo

Na podany adres email, wyślemy wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstarcyjnej oraz linkami do filmów instruktażowych. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce