Zaawansowane opcje układania płytek w KD Max (Moduł Ceramic)

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego nowy moduł Ceramic, który będzie dostępny w KD Max V6 jako moduł dodatkowy.Dzięki niemu użytkownicy KD Max oprócz zaawansowanych możliwości tworzenia kuchni oraz mebli, zyskają dodatkowo również wiele użytecznych opcji do projektowania łazienek.

Pojawi się m.in. dedykowana biblioteka płytek wraz z informacjami o jej producencie, rozmiarze, kodzie oraz odcieniu. Kolejne przydatne narzędzie to automatycznie generowana wycena płytek podłogowych z informacją o ilości zużytych płytek. W KD Max V6  jako program do projektowania łazienki udostępni użytkownikom  również możliwość szybkiego generowania rzutów wskazanej powierzchni płytek.

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.Proszę czekać, trwa wysyłanie wersji demo

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Zacznij pracę w programie KD MAX już od 160 zł miesięcznie

Czytaj więcej