Zapraszamy na targi Furnica 2018 w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli Furnica 2018Targi odbędą się w dniach 11-14.09.20178 r., w Poznaniu.

 

Data i lokalizacja

Termin: 11-14.09.2018 r.

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Pawilon: 7A

Stoisko: 30A

 

Odbierz bezpłatne zaproszenie!

Dla osób zainteresowanych udziałem w targach Furnica 2018, przygotowaliśmy 40 zaproszeń elektronicznych uprawniających do bezpłatnego wstępu. Aby otrzymać zaproszenie, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Po otrzymaniu zaproszenia, konieczna jest  rejestracja na stronie: https://www.mtp24.pl/

Uwaga: Liczba bezpłatnych zaproszeń ograniczona.

 

Więcej informacji:

e-mail: info@kdmax.pl

tel. 12 312 59 94

 

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej